A ty grasz w GTA V?

xbox-1602822_1280

Grand Theft Auto to ponad wszelką wątpliwość jedna z najbardziej kultowych serii w historii gier komputerowych. Na przestrzeni lat przeszła ona również sporo zmian, a ostatnie odsłony ogromnie różnią się od początkowych części. Trudno dziwić się temu, że kiedy tylko oficjalnie potwierdzono prace nad piątą odsłoną serii, świat gier zaczął wrzeć.
Piąta odsłona GTA wniosła do serii istotne zmiany. Od początku wzbudzały one liczne kontrowersje – niektórzy mówili, że są one za bardzo radykalne.

Główna zmiana polegała na tym, że w części tej po raz pierwszy nie kierujemy wyłącznie jednym, głównym bohaterem, a trzema. Postacie są od siebie zupełnie niezależne i można „przeskakiwać” między nimi w trakcie rozgrywki. Obawy fanów były jednak niezbyt słuszne; okazało się bowiem, że wprowadziło to do gry sporo dodatkowej zabawy. Gra stała się w taki sposób bardziej dynamiczna, głównie podczas misji, w których uczestniczą wszyscy bohaterowie jednocześnie. Przejście niektórych z nich jest możliwe wyłącznie dzięki wykorzystaniu umiejętności poszczególnych postaci.

Dodatkowo, w najnowszym GTA mamy wszystko, do czego wcześniej przyzwyczaiła nas ta seria. Rozbudowany świat który możemy swobodnie zwiedzać, wiele misji i wciągająca fabuła – a wszystko to wzbogacone piękną grafiką. Z czystym sercem możemy stwierdzić, że żaden miłośnik GTA nie będzie rozczarowany.

x
Ta strona używa ciasteczek (cookies), zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki (możesz je zmienić). Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich wykorzystywanie. OK, akceptruję